www.vas-novy-dum.cz
www.vas-novy-dum.cz Kopretina 114 Koniklec 150 Bungalov 101 Arnika 143 Bungalov 109 www.vas-novy-dum.cz

Úvodní strana >> Pozemky

Pozemky

Nemáte pozemek? Nevadí.

Pro Váš nový dům Vám zejména v Plzeňském kraji pomůžeme najít stavební parcelu. Je to náš region, který dobře známe a kde sami žijeme, pracujeme a trávíme volný čas. V blízkém okolí Plzně připravujeme několik nových obytných lokalit pro výstavbu rodinných domů. I za hranicemi Plzeňského kraje Vám poradíme při koupi stavební parcely.
Rádi se Vám budeme věnovat při výběru vhodného místa pro Váš nový domov.

Stavební pozemky z naší aktuální nabídky, například:
Chrást, ulice Polní - PRODÁNO!

Chrást, ulice Polní
Chrást, ulice Polní - Výhled Chrást, ulice Polní - Situace Chrást, ulice Polní - Ulice
Chrást, ulice Polní - Výhled

Poslední volná parcela se nachází v klidné části obce s názvem Benátky a plynule navazuje na stávající rodinné domy. Benátky jsou urbanisticky navržené jako bydlení v zahradách. Chrást poskytuje veškerou občanskou vybavenost a je napojen na MHD Plzně a vlakovou dopravu. Autobus č. 52 jezdí z Doubravky a zastávka na třídě Čs. odboje je 5-7 minut chůze od ulice Polní.

Kromě velmi hezkého okolí blízké Berounky s naučnou stezkou a s nedalekým lesem vyniká pozemek dobrou orientací ke světovým stranám. Navíc je rovinatý, má pravidelný obdélníkový tvar a z jedné strany bude nově zaplocen drátěným plotem.

Technickou infrastrukturu včetně dopravního napojení jsme vyřešili v územním řízení. V první polovině roku 2016 vybudujeme na hranici stavebního pozemku všechny přípojky na inženýrské sítě: vodovod bude ukončen ve vodoměrné šachtě, obecní kanalizace bude zakončena v kanalizační šachtě a elektrika a plyn budou zavedeny do pilířku.

Chrást

Cena zasíťovaného pozemku o výměře 1008 m2 činí 1.505.204,- Kč včetně 21 % DPH.

Parcela je vhodná jak pro stavbu přízemního bungalovu tak i dvoupodlažního domu. Vyberte si z naší bohaté nabídky zděný dům, který se Vám nejvíc líbí. Dispozice je možné upravit podle Vašich přání. Poté můžeme ohlásit stavbu Vašeho rodinného domu a Vy se můžete těšit na brzké nastěhování.

Například volně stojící zděný rodinný dům Bungalov 70 se zasíťovaným pozemkem zde pořídíte již od od 3.350.000,- Kč včetně DPH.
Smědčice - PRODÁNO!

Parcela s optimální velikostí cca 800 m2 se nachází v malebné a klidné obci, která je spojena s Plzní autobusovou linkou MHD. V nedalekém Chrástu (1 km) je zajištěna kompletní občanská vybavenost.
Hlavní strana