www.vas-novy-dum.cz
www.vas-novy-dum.cz Kopretina 114 Koniklec 150 Bungalov 101 Arnika 143 Bungalov 109 www.vas-novy-dum.cz

Úvodní strana >> O nás

Váš nový dům s.r.o.

Důležité životní rozhodnutí

Jitka Petříková

Před rozhodnutím postavit si vlastní dům stojí člověk většinou jen jednou v životě. O to důležitější je vybírat vytoužený dům nejen podle architektury a vybavení, ale také zvolit správného zhotovitele.

"Už v Německu, kde jsem vystudovala a 23 let pracovala a žila, jsem preferovala firemní strategii, která se kromě velmi dobrého poměru ceny a poskytovaných služeb také soustředila na přínos a užitek pro zákazníky", vysvětluje jednatelka společnosti Váš nový dům s.r.o., Jitka Petříková, Diplom-Kauffrau (D).


Ve výstavbě jsme nejprve dlouhodobě působili v německém franšízovém systému Town & Country, předním zhotoviteli zděných rodinných domů na klíč. Po ukončení jeho činnosti v ČR a po návratu značky zpět do Německa, se ve společnosti Váš nový dům s.r.o. dále věnujeme potřebám rodin, které se chtějí cenově příznivě a s jistotou nastěhovat do vlastního domu. U nás Vás očekává vstřícné a odborné jednání. Budete v péči lidí, kteří dělají svou práci rádi.

Cesta k vlastnímu bydlení ve vysněném domě

Často sníte o vlastním rodinném domě? Budeme Vás doprovázet na bezpečné cestě k vlastnímu bydlení ve vysněném rodinném domě! Díky propracované kontrole kvality a spolehlivosti našich služeb máte jako stavebníci jistotu, že platíte vždy jen to, co sami předem schválíte.

Jen to nejlepší

Toužíte po novém vlastním domě, který si i po létech bydlení zachová vysokou hodnotu?


Rozhodnete-li se pro zděný typový dům z naší nabídky, volíte dům postavený výhradně ze značkových produktů při dodržení přesných a dokonalých výrobních postupů prověřených na mnoha podobných stavbách.


Těší nás, že Vám můžeme představit naše domy, které představují propracovaná dispoziční řešení s vysokou variabilitou prostoru, domy, ve kterých bude radost žít.

V pohodě a bezpečně do nového domu

Aby byla výstavba pro Vás co nejpohodovější, klademe důraz na důslednou kontrolu kvality a přitom rozšiřujeme poskytované služby. Uvědomujeme si, že při rozhodnutí stavět rodinný dům hrají vedle prvotřídní realizace také smluvní záruky důležitou roli. Naše garance a transparentní stavební a finanční služby zaručují stavebníkům bezpečí a jistotu jejich investice.

"V rámci důkladné přípravy projektu k Vašemu novému domu a jeho připojení na inženýrské sítě projednají naši zkušení architekti a projektanti všechny potřebné náležitosti se stavebním úřadem a ostatními dotčenými orgány státní správy".

Nevlastníte-li stavební pozemek, pomůžeme Vám najít vhodné místo pro Váš budoucí domov.

V případě, že již máte pozemek vybrán a chcete se před jeho koupí ujistit o jeho vlastnostech pro výstavbu rodinného domu a výši nákladů na zasíťování, provedeme Vám odbornou analýzu včetně optimálního umístění Vámi vybraného domu.

Prezentace na veletrzích

O nás - Olympia 2012
O nás - Plzeň 2013 O nás - Plzeň 2012 O nás - Plzeň 2011
O nás - Domažlice 2011
v trávě
Hlavní strana