www.vas-novy-dum.cz
www.vas-novy-dum.cz Kopretina 114 Koniklec 150 Bungalov 101 Arnika 143 Bungalov 109 www.vas-novy-dum.cz

Úvodní strana >> Jak se staví dům >> Správný stavební materiál

Rozhodující je správný stavební materiál

Pomocí tepelně izolačních stavebních materiálů lze podstatně snížit spotřebu energie Vašeho domu!

Masivní, bezpečný a energeticky úsporný dům

Ceny za energie se rok od roku postupně zvyšují a odborníci se domnívají, že tato tendence bude pokračovat. Pořád více stavebníků poptává energeticky úsporný druh stavby. Vzhledem k současným poměrně vysokým cenám za vytápění se proto vyplatí, uvažovat před stavbou domu o tom, kterými správnými stavebními materiály a technologiemi lze dlouhodobě udržet nízkou spotřebu tepla.

Rozhodující je přitom volba stavebního materiálu, který umožňuje postavit obvodový plášť domu s dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Moderní a vysoce vyvinutý zdící pórobetonový systém Ytong Lambda YQ optimálně splňuje předpoklady pro tepelnou izolaci a překračuje veškeré normové požadavky a doporučení na obvodové stěny budov.

Unikátní vlastnosti: zeď z tepelně izolačních tvárnic Ytong Lambda YQ není třeba již nákladně dodatečně zateplovat.

Zdravé vnitřní prostředí a minimalizace tepelných mostů

Používání tvárnic Ytong Lambda YQ zároveň splňuje další dva požadavky při stavbě moderního domu. Kromě tepelné izolace hraje důležitou roli také vzduchotěsnost a minimalizace tepelných mostů.

Přesné tvárnice a dokonalý stavební systém Ytong umožňují souhru při zpracování na stavbě. Díky výjimečné přesnosti výstavby bez netěsných spár v obvodovém zdivu neuniká vnitřní teplo ven. Obráceně ani zima nepronikne do vyhřátého domu.

Ytong navíc optimalizuje prostorové klima, místnosti jsou v zimě teplé, v létě chladné, a nabízejí tudíž perfektní podmínky pro bydlení v každém ročním období. Porobeton je kvalitní a ekologická cesta u novostaveb.

Zvuková izolace

Dobrá zvuková izolace splňuje veškeré požadované zvukově-izolační hodnoty pro bytovou výstavbu. Zaručuje klidné a příjemné bydlení.

Hlavní strana