www.vas-novy-dum.cz
www.vas-novy-dum.cz Kopretina 114 Koniklec 150 Bungalov 101 Arnika 143 Bungalov 109 www.vas-novy-dum.cz

Úvodní strana >> Úspora energií >> Zelená úsporám

Zelená pro každý nový zděný dům

Materiály a úspora energií

Vzhledem k současným poměrně vysokým cenám za energie se vyplatí, uvažovat před stavbou domu o tom, kterýmí správnými stavebními materiály a technologiemi lze dlouhodobě udržet nízké náklady na vytápění.

Rozhodující je přitom volba takového stavebního materiálu, který umožňuje postavit obálku budovy s dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Energetický štítek

Domy postavené z moderního a vysoce vyvinutého zdícího pórobetonového systému Ytong Theta optimálně splňují nároky na tepelnou izolaci a překračují veškeré normové požadavky a doporučení na obvodové stěny budov. Unikátní je, že zdi z tepelně izolačních tvárnic Ytong Theta není třeba již nákladně dodatečně zateplovat. Novostavby domů jsou tedy ve standardním provedení energeticky úsporné.

Státní dotace Zelená úsporám

Projekt

Využití obnovitelných zdrojů energie pro vytápění a přípravu teplé vody patří budoucnost. Chcete-li ušetřit peníze za energie a zároveň přispět k ochraně přírody, je tady pro Vás dotační program Zelená úsporám. Při montáži účinných ekologických modulů typu solární kolektory a tepelná čerpadla lze čerpat státní podporu.

S ohledem na zaručení kvality provedených energeticky úsporných řešení musí být výrobky, technologie a dodavatelé registrováni v programu. Spolupracujeme s odbornými firmami a dodáváme certifikované a prověřené ekologické komponenty.

Rádi Vám poskytneme konzultaci Vašich požadavků k vybranému domu a sdělíme další podrobnosti k jednotlivým ekologickým komponentám.

Najdeme pro Váš nový dům úsporné řešení odpovídající Vašim potřebám a které bude co nejvíce efektivní.

Dotace jsou určeny pro

Pampeliška

  • Instalace výkonných solárně-termických kolektorů na ohřev teplé vody
  • Instalace výkonných solárně-termických kolektorů na kombinaci přípravy teplé vody a přitápění
  • Instalace účinných tepelných čerpadel


Zelená úsporám
Hlavní strana